Modele flokesh topuz 2017

Modele flokesh topuz 2017

Modelja Duckie Thot na prezanton këtë modèle flokësh, marrë Hua nga kukulla e famshme Barbie. Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Si ta realizoni? E rëndësishme është të mbani MEND DISA rregulla të thjeshta: topuzi duhet të kapet në Top të kokës dhe të jetë Mjaft i dukshëm në pjesën Ballore. Nje modelq e Nuki te merzitet, eshte shume chic dhe Praktik, MBI te gjitha Kur eshte Vape dhe mbajtja e flokeve leshuar eshte shume e veshtire. Topuzi i crregullt eshte me “Casual”, Mund ta mbani ne Maje te kokes dhe me ndonje cullufe te leshaur Andej-kendej. Shkon me mire ne floket me onde ose kacurrela sepse e ben te duket me voluminoz. Mbretëresha Beyonce shfaqet lozonjare, por Edhe glamour në këtë look. Moi Fare Pak Mund, duhet thënë! Nëse Jeni të vakët nga idetë e modeleve, na lejoni t`Ju ndihmojmë. JO më Kot Kemi VIP-a, me ushtrinë e pneu të stilistëve në Krah! T`i marrim shembull, si Thoni? Kapni një Bisht të Vogël sa më lart në kokë të mundni, dhe sigurojeni me llastik.

Një seksion të flokut përdoreni për të fshehur llastikun. Pjesën tjetër të flokëve lëreni në onde që bien natyrshëm MBI supe. Nëse guxoni, pritini balluket Pak më të shkurtra se normalisht, dhe shtrini flokët në mënyrë perfekte. Duhet të krijojmë idenë e flokëve të lëmuar të Barbie-t, APO JO? Përdorni antifrizë për t`i ruajtur flokët “Pras” të drejta. Hiqini Pipat PASI flokët të jenë tharë plotësisht. Ne t`i dashuroni kaçurrelat tuaja! Zbuloni në Galeri se cilat janě 10 mënyrat e thjeshta të stilimit të flokëve tuaj dhe do të Jeni të krehura bukur e me Stil përgjatë Errësira ditës! Përfundojeni look-un me llak flokësh dhe shijoni ruiner tuaj të RI të flokëve! Moti i ftohtë i dimrit kërkon flokë “cool”. MBase Jeni Ende me ruiner e verës, ndaj ndërrojeni ruiner sa Jeni në kohë, që Edhe viti 2018 t`Ju gjejë me një look të RI! Gërsheti është Gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t`u bërë. Ju duhet Vetëm një pjesë flokësh të cilën e kapni gërshet dhe e Lini në pjesën e lëshuar të flokëve, në një Topuz ose në flokët e kapura Bisht.

Një gërshet i bërë Anash është një mënyrë e mirë për t`u dukur sikur i keni Kapur flokët në mëngjes PA humbur shumë kohë. Ja DISA personazhe të njohura që Mund t`Ju Japin ndonjë IDE më tepër për të freskuar pamjen tuaj. Aktorja Yara Shahidi përqafon gjithnjë prejardhjen e SAJ afrikane, me këtë modèle flokësh Kaq Unik. Nëse kërkoni të Bini më shumë në Sy, Mund ta lartësoni Duke nxjerrë një tufëz flokësh në majë. Ose Mund të krijoni një Stil më élégant duc lëshuar DISA Fije flokësh. Sigurohuni që të përdorni anti-frizë, që të MOS dukeni sikur Jeni elektrizuar! Flokët e mbledhura Topuz janě padiskutim Trendi i këtij sezoni. Por është një botë e tërë me versione se si Mund ta rinovoni topuzin tuaj, të cilat Mund të eksplorohen lehtësisht për të kaluar përtej topuzit Klasik të balerinës.

About The Author

admin